Predpoveď počasia na váš web ešte jednoduchšie!

Chcete mať na webe vždy aktuálnu predpoveď počasia, ktorú ocenia vaši čitatelia alebo zákazníci? S našim WordPress pluginom je táto možnosť ešte jednoduchšie. Stačí pár kliknutí, žiadna veda ani zložité kódovanie. Nainštalujte si aj vy prvý český plugin Počasie.

Ako na to? V 7 jednoduchých krokoch:

1. Stiahnite si náš súbor priamo z webu, stačí kliknúť na tlačidlo "Chcem mať na webe Počasie".
2. Prihláste sa do WordPress a prejdite do sekcie Pluginy - Inštalácia pluginov.
3. Tu pod tlačidlom Nahrať plugin nájdete možnosť výberu súboru. Vyberte teda zo svojho počítača ten, ktorý ste si stiahli na našich stránkach - pocasicz.zip. A kliknite na inštalovať.

4. Po inštalácii svoj plugin aktivujte.
5. Nastavenie pluginu je naozaj jednoduché. Z ponuky si vyberte mesto a typ zobrazenia. Sám sa vám vygeneruje shortcode.

6. Shortcode potom môžete umiestniť, kam chcete. Dobre ho čitatelia nájdu potrebné na postrannej lište.

7. Na webe si môžete skontrolovať, že všetko vyzerá, tak ako má. Počasie sa zobrazuje správne a navyše obsahuje aj spätné odkazy.

Aké sú výhody nášho pluginu pre WordPress?

Odpadajú vám zbytočne starosti a strach zo zložitých kódov. Našu funkciu môžete upravovať a publikovať priamo na webe a zaberie vám to len malú chvíľočku. Na svojej stránke taky môžete používať neobmedzený počet pluginov. Nechcete sa sústrediť len na jedno mesto? S našou novinkou si nastavíte Ostravu, Brno, Prahu i napríklad Červenohorské Sedlo. V budúcnosti chceme inštaláciu pluginu Počasícz ešte zjednodušiť tak, aby nebolo nutné ani sťahovanie. Potom svoj plugin nahráte naozaj za pár sekúnd.

Ke stažení

frame-scrollup